خانه حمل بار تا 70% تخفیف انواع خاور کامیونت باربری مشهد تهران
2020-01-25 21:13


حمل بار تا 70% تخفیف انواع خاور کامیونت باربری مشهد تهران
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-26


باربری نتسان تدارک بسیار ویژه ای برای حمل بار – اثاثیه – خرده بار و ... با انواع خاور و کامیونت در مسیرهای درون شهری و بین شهری در نظر گرفته است از جمله خاورها و کامیونت های باربری مشهد و باربری تهران در گروه نتسان را میتوان به خاورهای قدیمی تر که خاورهای بنز 608 ویا 808 و جدیدتر هم که کامیونت های ایسوزو و باتسان و جک و غیره میباشند اشاره نمود.

یکی از ابزارهایی که یک باربری موفق مانند باربری نتسان را از سایر باربری ها متمایز می نماید تنوع گسترده از ماشین های موجود در باربری می باشد که در این میان انواع خاور و کامیونت در کنار وانت  بارها و ... بسیار ضروری می باشد. در این مقاله میخواهیم در مورد وجود صدها نوع از انواع خاور و کامیونت در باربری مشهد و باربری تهران با نام تجاری نتسان مطالب را عرض نماییم.

ابتدا عرض می نماییم که باربری نتسان حدود یک دهه قبل در شهر مشهد و تهران تاسیس شده است و اکنون به عنوان ارزانترین باربری در مشهد و تهران شناخته شده می باشد. اما قبل از پرداختن و معرفی اکیپ های آماده به سرویس دهی باربری نتسان اجازه میخواهیم از خاور و کامیونت تعریفی مناسبی را ارائه نماییم.

خاور و یا کامیونت به کامیونهایی کوچک و اندکی بزرگتر از وانت که دارای دو محور و شش چرخ باشند گفته میشود که با توجه به محدودیت های ترافیکی و بزرگ شدن شهرها و نیاز روزانه کشور به جابجایی سریع و حجم بار ما بین خودروی وانت و کامیون طرفداران و درخواست کنندگان کامیونت زیاد می باشند.

خاور و یا کامیونت خودرویی در درجا بندی سنگین با توانایی حمل بارهایی تا وزن های 2 تن ،3 تن ، و 4 تن و ابعاد بار مختلف که بزرگترینش 5.80 در 2.70 میباشد که برای جابجایی بارهای مختلف میتوان از این نوع ماشین حمل بار در مشهد و تهران استفاده کرد .

خاورها انواع مختلف دارند قدیمی ترها که خاورهای بنز 608 ویا 808 و جدیدتر هم که کامیونت های ایسوزو و باتسان و جک و غیره میباشند گروه باربری نتسان انواع خاورهای مسقف و روباز را برای ارسال و حمل کالای شما از جمله اثاثیه منزل ، صنعتی و پالتی ، تجاری و اداری ، حمل لوازم پزشکی و دستگاهها ، لوازم بانکی و خودپرداز  و انواع مختلف بار به حضور شما معرفی و ارائه می نماید ما مفتخریم تا با یک ناوگان قدرتمند و به روز در خدمت شما عزیزان در مشهد و تهران باشیم .

گروه باربری نتسان احترام و رعایت مشتری مداری را در درجه اول فعالیت خود قرار داده است به طوری که کلیه خاورها و کامیونت های باربری مجهز به انواع لوازم مورد نیازی که برای حمل هر گونه کالا و اثاثیه شما نیاز است می باشد از جمله : طناب ، پلاستیک ، چادر ، پتو و ... می باشد و در کنار لوازم جانبی فوق وجود خاورهای مدل بالا و همچنین کامیونت های با جدیدترین مدل ها در جهت جلب رضایت مشتری تدارک دیده شده است. اکنون که با تعریف و توانایی حجم بار هر کدام از خاورها  و کامیونت ها آشنا شدید اجازه دهید اکیپ های باربری نتسان را معرفی نمایید.

باربری تهران و باربری مشهد که وظیفه حمل هرگونه بار و اثاثیه از شهر تهران و شهر مشهد به سراسر کشور را به عهده دارند دارای بیش از 100 عدد از انواع خاور و کامیونت می باشد که به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران می باشد. تمامی انواع مدل های خاور و کامیونت در اختیار باربری نتسان می باشد و شما هموطن عزیز میتوانید هرنوع بار خود را جهت حمل مطمئن و بدون دغدغه در اختیار گروه باربری مشهد و باربری تهران قرار دهید.

تخصص باربری نتسان در تامین انواع خاور مسقف – روباز – پهلوبازشو و ... می باشد که قادر هست انواع متنوع از کالا و اثاثیه را حمل و جابجا نماید از جمله 1-حمل کالای حساس الکترونیکی و پزشکی 2- حمل لوازم اداری و صنعتی 3- حمل اثاثیه منزل و ...

بی شک تاکنون هیچ باربری در شهر مشهد و هیچ باربری در شهر تهران نتوانسته است چنین ناوگان بزرگی از انواع خاور و کامیونت را در اختیار داشته باشد تا بتواند با ارزانترین قیمت و با کیفیت ترین حالت ممکن سرویس دهی نماید.

با توجه به گسترده بودن و تنوع گسترده باربری نتسان در داشتن انواع مختلف خاور و کامیونت مدیران باربری نتسان توصیه اکید می نمایند یک بار هم که شده جهت حمل بار و اثاثیه خود از باربری مشهد و یا باربری تهران استفاده نمایید ما به قیمت پایین و کیفیت بالای سرویس های خود اعتقاد راسخ داریم به همین جهت مطمئن هستیم که شما مشتری دائم ما خواهید شد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book