خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به اصفهان با تخفیف ویژه و تضمین سلامت بار
2020-01-16 19:30


حمل بار و اثاثيه از تهران به اصفهان با تخفیف ویژه و تضمین سلامت بار
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-16


حمل بار تضمینی و لیست قیمت باربری از تهران به اصفهان کاشان نجف آباد خمینی شهر شهرضا شاهین شهر آران و بیدگل مبارکه برخوار گلپایگان چادگان نایین لنجان سمیرم فلاورجان خوانسار فریدن نطنز تیران فریدون شهر و دیگر نقاط کشور را از ما بخواهید.

در این مطلب سعی داریم انواع مسیرها از تهران به اصفهان را معرفی نماییم در این معرفی سعی خواهیم کرد در حد توان شهرهای بین تهران تا اصفهان را  از مسیرهای متعدد معرفی نماییم. یکی از دلایلی که باربری نتسان سعی دارد به معرفی مسیرهای بین شهری بپردازد  این هست که میخواهد تجارب ارزنده خود را برای مشتریان به اشتراک بگذارد چرا که شرکت حمل و نقل و باربری نتسان خود بارها و بارها این مسیرها را طی نموده است و به خوبی از پیچ و خم های آن مطلع هست.

باربری نتسان هم مسیرهای بین شهری را به خوبی می شناسد و هم بخوبی نحوه بسته بندی و چیدمان اثاثیه و اسباب و وسایل و خرده بار شما را میداند. باربری نتسان کاملا واقف هست که در فصول مختلف باید چگونه مراقب بار شما باشد و اجازه ندهد مثلا در زمستان اثاثیه شما خیس به مقصد برسد. بنابرین شما مشتری گرامی اگر تصمیم دارین هر نوع کالای منزل و یا اداری و یا صنعتی و .. خود را از تهران به اصفهان منتقل و جابجا نمایید با اطمینان خاطر نتسان را انتخاب نمایید.

از شهرهایی که جاذبه های فراوانی برای جذب گردشگر و همچنین مهاجر را دارد می توان شهر زیبای اصفهان را نام برد. این شهر سومین شهر ایران از لحاظ پرجمعیت بودن می باشد. از لحاظ صنعتی و هنر های دستی هم رتبه خوبی را دارا می باشد. اینها تنها از کوچکترین مواردی است که باعث جذب مهاجران و گردشگران به این شهر تاریخی شده است.

فرض می کنیم قرار است از شهر تهران به اصفهان حمل اثاثیه و بار داشته باشیم. که همانطور که قبلا هم بیان شد باید با جاده و مسیر منتهی به این شهر آشنایی کامل داشته باشیم. برای این منظور سه مسیر وجود دارد. در مسیر اول شما 448 کیلومتر را باید طی کنید تا به مقصد برسید. که حدود 4 ساعت و 44 دقیقه طول خواهد کشید. در این مسیر شما ابتدا وارد شهر اسلامشهر می شوید و پس از آن به شهر قم خواهید رسید. و پس از طی مسافتی به شهر کاشان خواهید رسید و پس از عبور مسافتی اندک به اصفهان خواهید رسید.

حال به مسیر دوم می پردازیم اگر می خواهید از این مسیر کار حمل بار و اثاثیه و یا خرده بار خود را به سر انجام برسانید باید با این مسیر کاملا آشنا شوید. در این مسیر به جای رفتن به شهر قم از سلفچگان عبور خواهید کرد. که این مسیر 431 کیلومتر می باشد و حدود 4 ساعت و 56 دقیقه طول خواهد کشید. نوع بسته بندی بار در باربری بین شهری از اهمیت زیادی برخوردار است هرچند بارها و بارها به این موضوع اشاره کردیم ولی اهمیت این موضوع باعث تکرار مجدد آن شده است. مخصوصا اگر هوای جاده با توجه به شهر و فصلی که در حال اثاث کشی هستیم متغیر باشد.

و اما مسیر سوم. اثاث کشی و کار حمل بار ، اثاثیه ، خرده بار ، کالای منزل ، کالای ادرای و ... را اگر بخواهید از این مسیر انجام دهید باید مسافتی حدود 436 کیلومتر را طی کنید که قریب به 5 ساعت طول می کشد. در این مسیر وقتی به شهر قم رسیدید به جای رفتن به سمت کاشان مسیر خود را کج کرده و به سلفچگان خواهید رفت و ادامه این مسیر و مسیر دوم مشترک است و انتخاب مسیر با توجه بررسی شرایط به عهده خود شماست. در هر صورت باید تمام جوانب سنجیده شود. انتخاب یک شرکت باربری مطمئن که رانندگان آن به جاده و مسیرهایش اشراف کامل داشته باشند کار چندان آسانی نخواهد بود.

گروه باربری نتسان با یک دهه تجربه در زمینه جابجایی و حمل بارهای صنعتی ،پزشکی ، تجاری ،اثاثیه منزل و لوازم حساس الکترونیکی در کمترین زمان و به صرفه ترین قیمت کار حمل بار و اثاثیه شما را در حمل بار بین شهری بر عهده خواهد گرفت تا آسوده خاطر باشید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book