خانه تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت
2022-09-05 22:28


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت
دسته بندی: باربری | در: 1401-6-14


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان سنندج-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه وارد این صفحه شده اید.

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع وانت مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان سنندج-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه خواهیم پرداخت. 

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط وانت از مشهد به میبد را برای شما عزیزان تدارک ببنید.

به عنوان كوچكترين وسيله نقليه موتوري باري مي توان به وانت اشاره كرد . معمولا براي حمل بارهاي كوچك و سبك وانت بار ها به كار مي آيند.
پيكان وانت چيست؟
وانت پيكان كه بيشتر پيكان وانت گفته مي‌شود يكي از انواع وانت در ايران است كه ظرفيت حمل ۵۰۰ كيلوگرم بار را دارد. از وانت پيكان براي جابجايي وسايل سبك و بار خصوصاً در داخل شهر استفاده مي‌شود. وانت پيكان در انواع وانت پيكان معمولي (روباز)، وانت پيكان مسقف، وانت پيكان مبلي موجود است.
ابعاد پيكان وانت
در مورد طول و عرض پيكان وانت بايد بگوييم براساس دفترچه راهنماي پيكان وانت طول وانت پيكان با كابين حدود ۴.۳۳ متر و عرض آن ۱.۶۲ متر است. (تصوير زير) ابعاد اتاق پيكان وانت يا ابعاد باربند وانت پيكان كه به اتاق بار، قسمت بار و اتاق عقب هم گفته مي‌شود اين بخش حدود ۱.۶ متر طول و ۱.۲ عرض دارد. ارتفاع پيكان بدون بار ۱.۴۲ متر است.
ظرفيت پيكان وانت
در پاسخ به سوال “ظرفيت بار پيكان وانت چقدر است” يا “پيكان وانت چند تن بار ميبرد” بايد گفت حداكثر بار وانت پيكان ۵۰۰ كيلوگرم است. اگر به تن بگوييم ظرفيت پيكان بار وانت حدود ۰.۵ يا نيم تن است. توجه كنيد كه ظرفيت حمل بار پيكان وانت مي‌تواند بيشتر از ۵۰۰ كيلوگرم هم باشد ولي بارگيري زياد براي ماشين و راننده زيان‌ آور است. وزن خالص پيكان وانت بدون باربند حدود ۹۶۰ كيلوگرم و وزن پيكان وانت با باربند حدود ۱۰۵۰ كيلوگرم است.
اتاق پيكان وانت
اتاق پيكان وانت بخشي هست كه بار و محموله در آن قرار مي‌گيرد. اتاق وانت پيكان در انواع مسقف، روباز و كفي وجود دارد. اتاق مبلي وانت پيكان يا  به اتاقي گفته مي‌شود كه كمي بالا آورده شده تا مبلمان و اثاثيه داخل آن راحت‌تر قرار گيرد. براي پيدا كردن قيمت باربند مبلي پيكان وانت مي‌توانيد از سايت ديوار ديدن كنيد. اندازه اتاق وانت پيكان يا طول اتاق بار پيكان وانت به شكل طول ۱.۶ متر و عرض ۱.۲ متر است. وزن اتاق خالي پيكان چند ده كيلوگرم است. براي خريد اتاق وانت بايد به واحدهاي اتاق سازي يا كاربري سازي در تهران با شهرستان مراجعه كنيد. يكي ديگر از اجزاي قسمت عقب وانت، كف يا كفي پيكان است. كفي پيكان وانت (كف اتاق پيكان وانت) در انواع چوبي، گالوانيزه و مبلي وجود دارد.
اجزاي پيكان وانت
از اجزاي مهم پيكان وانت مي‌توان به باربند، كيلومتر شمار، چادر باربند، كف يا كفي اشاره كرد.
تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به کردستان با وانت – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان سنندج-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book