خانه تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ
2022-08-01 22:54


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ
دسته بندی: باربری | در: 1401-5-10


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان قنوات-حمل بار از مشهد به شهرستان جعفریه-حمل بار از مشهد به شهرستان کهک وارد این صفحه شده اید.

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع ده چرخ مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان قنوات-حمل بار از مشهد به شهرستان جعفریه-حمل بار از مشهد به شهرستان کهک خواهیم پرداخت. 

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط ده چرخ از مشهد به قم را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

کامیون ۱۰ چرخ چیست؟
کامیون ۱۰ چرخی به نوعی از کامیون گفته می‌شود که دارای ۱۰ چرخ هست و ظرفیت بار آن ۱۵ تن است. (یعنی تا ۱۵ تن می‌تواند بار ببرد.) به کامیون ۱۰ چرخ، کامیون جفت و کامیون ۱۵ تن یا طور خلاصه ده چرخ هم گفته می‌شود.
انواع کامیون ۱۰ چرخ
کامیون ۱۰ چرخ در برندهای مختلف مثل بنز، ایسوزو، ولوو و … تولید می‌شود که مشهورترین آن کامیون بنز ۱۰ چرخ است. در یک تقسیم بندی دیگر کامیون ۱۰ چرخ به دو نوع ده چرخ باری و ده چرخ کمپرسی تقسیم می‌شود.
مشخصات بنز ۱۰ چرخ
کامیون بنز ۱۰ چرخ از سال ۱۳۴۰ در ایران تولید می‌شود. کامیون ده چرخ بنز در دو مدل L 2624 و LK 2624 تولید می‌شود
ابعاد و مشخصات کامیون ۱۰ چرخ
کامیون ۱۰ چرخ از نظر ابعاد و تناژ قابل حمل ، مابین کامیون تک و تریلی می باشد ؛ کامیون تک برای حمل بارهای تا وزن ۱۰ تن و تریلی ها برای حمل بارهای با وزن ۲۳ تن مناسب هستند 
اما کامیون جفت برای حمل بار تا وزن ۱۵ تن مناسب است 
طول اتاق بار این کامیون حدود ۷ متر می باشد
برای حمل و نقل بارهای سبک و سنگین ، بهترین گزینه قبل از انتخاب تریلی ها کامیون جفت می باشد . تریلی ها دارای محدودیت تردد در خیابان ها و معابر شهری را دارند  که این محدودیت برای کامیون جفت ۱۰ چرخ بسیار کمتر است .
تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به قم با ده چرخ – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان قنوات-حمل بار از مشهد به شهرستان جعفریه-حمل بار از مشهد به شهرستان کهک را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book