خانه بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون
2022-06-23 13:51


بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون
دسته بندی: باربری | در: 1401-3-21


بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت وارد این صفحه شده اید.

بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع کامیون مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت  خواهیم پرداخت. 

بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط کامیون از مشهد به سیرجان را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

کامیون چیست ؟
تعریفی که ویکی پدیا از کامیون ارائه کرده به این شکل است : کامیون (به فرانسوی: Camion) (به انگلیسی: Truck یا Lorry)، یکی از وسایل نقلیه موتوری باری است که قسمت بارگیر آن به صورت پیوسته به کشنده متصل است. از کامیون بیش‌تر برای ترابری کالا و مواد سنگین استفاده می‌شود و به‌عنوان ماشین آتش‌نشانی نیز از آن استفاده می‌شود. کامیون‌ها ظرفیت حمل ۶ تن بار یا بیش‌تر را دارند.
اما در تعریف تخصصی به وسیله نقلیه موتوری که برای حمل و نقل زمینی بارهای سنگین استفاده میشود کامیون می گویند. کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که بسته به نوع اتصال بارکش , ظرفیت حجمی ,  ظرفیت وزنی بار در دسته بندی های متفاوت جای می گیرند. کمترین ظرفیت وزنی که کامیونت ها حمل می کنند 3 تن است و این مقدار برای کامیون ها 6 تن می باشد. که در ادامه به صورت دقیق تر و با جزئیات بیشتر به این مورد میپردازیم.
کامیون ها (trucks) ها و یا کشنده ها، جزو ماشین الات سنگینی هستند که عمده کار آنها جابجایی و حمل بارهای سنگین می باشد. کامیون ها بر اساس قدرت، حجم میزان بار حمل شده، نوع چرخ، روش تخلیه و … تقسیم بندی می شوند.
دسته بندی انواع کامیون
برای دسته بندی کامیون ها وارد زیادی وجود دارند که می توان بر اساس آنها دسته بندی را انجام داد. در این اینجا یکی از این دسته بندی ها را مشاهده میکنید:
از نظر اتصال مخزن و تراکتور: شاسی یکپارچه، نیمه تریلر، تمام تریلر.
از نظر روش تخلیه خاک: تخلیه از عقب، تخلیه از زیر، تخلیه از پهلو، تخلیه از جلو.
از نظر قابلیت استفاده از شبکه راه ها:جاده ای، خارج جاده ای.
از نظر نوع چرخ ها: چرخ لاستیکی، چرخ زنجیری.
ظرفیت کامیون ها: ظرفیت وزنی (تن)، ظرفیت حجمی (مترمکعب)، خط تراز آب، کوت شده (انباشته).
انواع ماشین های باربری و انواع کامیون
همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد ما در این مطلب می خواهیم انواع کامیون و سایر ماشین های باربری را به شما معرفی کنیم.
وانت بار : 
درست است که وانت جز کامیون نیست اما به عنوان کوچکترین وسیله نقلیه موتوری باری می توان به وانت اشاره کرد . معمولا برای حمل بارهای کوچک و سبک وانت بار ها به کار می آیند.
وانت نیسان :
وانت نیسان به صورت معمول به وانت های با ظرفیت بیشتر گفته می شود .این وسلیه باربری که توانایی حمل بار تا ۲ تن را دارد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است همه وانت های با شاسی قوی مانند زامیاد هم در این دسته بندی قرار میگیرند.
خاور یا کامیونت :
ماشین های باری که دارای بارهایی با وزن  ۳ تن تا حداکثر ۶ تن را حمل می کنند. خاورها دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آنها می توان به  انواع کامیونت ، هیواندا ، 911 ، مسقف و روباز اشاره کرد. برای اطلاعات کامل در مورد انواع خاور می توانید به این مطلب مراجعه کنید.
این دسته از خودروهای سنگین عموماً نیاز به گواهینامه رانندگی بالای پایه دوم دارند
خودروی ون باربری: وسیله نقلیه موتوری باری است که اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روی یک شاسی باشد و مجموع وزن وسیله نقلیه و ظرفیت حمل بار آن از ۳٫۵ تن تا کمتر از ۵ تن است.
لوری: وسیله نقلیه موتوری باری است که اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روی یک شاسی باشد و مجموع وزن وسیله نقلیه و ظرفیت حمل بار آن از ۵ تن تا کمتر از ۶ تن است.
جالب است بدانید که اصطلاح خاور بر گرفته شده از نام اولین تولیدکننده‌های کامیون در کشور ایران است که متعلق به گروه صنعتی خاور و یا همان شرکت ایران خودرو دیزل است که محصولاتشان نیز به همین نام معروف شد.
کامیون تک محور :
کامیون هایی در قسمت انتهایی دارای یک محور هستند را اصطلاحاً کامیون تک می نامند که این نوع کامیون توانایی حمل بار تا ظرفیت 10 تن را دارد. از دیگر نام های این نوع کامیون می توان به کامیون 10 تن ، کامیون 6 چرخ و کامیون تک اشاره کرد. طول اتاق کامیون تک معمولا بین 5.7 متر الی 6 متر است.
کامیون جفت محور :
کامیون هایی که در قسمت عقب خود دارای دو محور هستند را  اصطلاحا کامیون جفت می نامند. کامیون جفت محور می توانند تا ظرفیت  ۱۵ تن بار را حمل کنند و طول فضای باری کامیون جفت معمولا در حدود 7 متر می باشد. کامیون جفت، کامیون 10 چرخ و کامیون 15 تن نام‌های دیگری هستند که این نوع کامیون را با آنها میشناسند.
بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با کامیون – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت  را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 

مطالب مرتبط

 جابجایی و حمل بار و اسباب کشی منزل و اداری از مشهد به میاندوآب | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

جابجایی و حمل بار و اسباب کشی منزل و اداری از مشهد به میاندوآب | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-15
حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به مهاباد | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به مهاباد | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-14
جابجایی و حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به ارومیه | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

جابجایی و حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به ارومیه | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-13
حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل و اداری و تجاری از مشهد به مرند و شهرهای اطراف | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل و اداری و تجاری از مشهد به مرند و شهرهای اطراف | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-12حمل بار و اسباب کشی منزل و اداری از مشهد به مراغه | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

حمل بار و اسباب کشی منزل و اداری از مشهد به مراغه | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-11
جابجایی و حمل بار و اسباب کشی منزل از مشهد به تبریز  | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

جابجایی و حمل بار و اسباب کشی منزل از مشهد به تبریز | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-9
حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به تویسرکان | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به تویسرکان | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-8
حمل بار - کالا و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به ملایر | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

حمل بار - کالا و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به ملایر | با 40% تخفیف زمستان و عید 1403 با باربری نتسان

1402-9-7


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book