خانه بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی
2022-06-23 13:52


بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی
دسته بندی: باربری | در: 1401-3-17


بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت وارد این صفحه شده اید.

بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع تریلی مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت  خواهیم پرداخت. 

بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط تریلی از مشهد به سیرجان را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

قیمت کرایه باربری بین شهری با تریلی به انواع فاکتورهایی چون شرایط محیطی ، وضعیت راه و جاده ، نرخ دلار ، محل تخلیه و بارگیری ، روز بارگیری و یا شب بارگیری و نوع تریلی ( بغل باز شو ، کفی ، ترانزیت  ، لبه دار ، کمپرسی ، یخچالی ، تیغه ، 20 فوت ، 40 فوت  ) و … بستگی دارد، برای اطلاع از کرایه تریلی همراه ما باشید.
معروف ترین شرکت های تولید کننده تریلی
تریلی یک نوع ماشین حمل و نقل بین شهری است که تا وزن ۲۴ تن توان حمل بار دارد. معروفترین شرکت هایی که در دنیا تریلی تولید می‌کنند عبارتند از  شرکت مرسدس بنز آلمان و شرکتهای ولوو و اسکانیا سوئد.
انواع تریلی
1) تریلی های کفی و کرایه آنها: تریلی کفی ساده ترین مدل تریلی است که از یک قسمت باری ساده ، بدون سقف و بدنه استفاده می‌کند. این مدل تریلی برای جابجایی انواع کالاها همچون تیرآهن، مصالح ساختمانی ، کانتینر و …  استفاده می شوند. نرخ کرایه این تریلی ها نسبت به سایر تریلی ها کمتر می‌باشد.
2) تریلی های ترانزیت و کرایه آنها: تریلی ترانزیت یا چادری ، نوعی تریلی است که معمولا برای ارسال بارهای صادراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قسمت باری آن بصورت دارای دیواره و سقف چادری میباشد. معمولا قسمت بار تریلی های ترانزیت ضد آب و ضربه می باشد. از این تریلی ها برای جابجایی موادی و کالاهایی که نیاز به مراقبت بیشتری در طول مسافت باربری دارند استفاده می‌کنند. نرخ کرایه این تریلی ها از تریلی های کفی و … بیشتر است.
3) تریلی های لبه دار و کرایه آنها: تریلی های لبه دار قسمت باری این مدل تریلی ها معمولا با دیواره هایی با طول 80 سانتی متر پوشیده شده است که برای ارسال بارهایی همچون خاک و شن و… و سایر محصولاتی که بسته بندی ندارند مناسب هستند. کرایه این نوع تریلی از تریلی کفی بیشتر است.
4) تریلی های کمپرسی و کرایه آنها: تریلی های کمپرسی تریلی های کمپرسی یا کمپرسدار از یک جک در قسمت باری خود برای تخلیه آسان بار بهره میبرند ، این تریلی ها برای انتقال بارهایی همچون شن و ماسه و خاک مناسب هستند. کرایه این تریلی ها معمولا از تریلی های کفی و بغلدار بیشتر می باشد.
5) تریلی های بغل باز شو و کرایه آنها: تریلی های بغل باز شو تریلی های  بغل بازشو همانطور که از اسمشان مشخص است دارای قابلیت بارگیری از کناره ها را دارند که این نوع تریلی ها مناسب برای بارگیری پالتهای چوبی ، ام دی اف کنده های درخت که طول زیادی دارند هستند. باتوجه به این خودروها کمتر از خودروهای دیگر در دسترس هستند معمولا کرایه آنها کمی بیشتر از سایر تریلی ها هستند.
6) تریلی های یخچالدار یا یخچالی: از این تریلی های یخچالدار یا یخچالی برای حمل مواد فاسد شدنی همچون گوشت منجمد ، ماهی ، شیر و مواد لبنیاتی و … استفاده می شود.
7) تریلی های تیغه ، 40 فوت و 20 فوت: تریلی های تیغه ، 40 فوت و 20 فوت از این تریلی ها برای حمل کانتینرهای باری مورد استفاده قرار میگیرد ، کانتینرهای باری در ابعاد 40 فوت ( 12 متر ) و 20 فوت ( 6 متر ) می باشند .
کرایه تریلی بین شهری
همانطور که قبلا گفته شد نرخ کرایه حمل بار توسط تریلی به عوامل و فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد اما این قیمت کرایه بصورت تقریبی و براساس فاصله تا شهرستان های مختلف متفاوت است شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
بهار و تابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سیرجان با تریلی – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت  را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book