خانه حمل ارزان مطمئن بار اثاثیه باربری مشهد پیرانشهر
2020-06-15 23:05


حمل ارزان مطمئن بار اثاثیه باربری مشهد پیرانشهر
دسته بندی: باربری | در: 1399-3-8


حمل بار و اثاثیه منزل و کالای اداری و تجاری توسط باربری مشهد به پیرانشهر استان آذربایجان غربی با 70% تخفیف از تمام محلات و مناطق مشهد و حومه مشهد با کارگران ماهر خاور نیسان خاور مسقف کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ در اسرع و به صورت 24 ساعت شبانه روز

اگر ساکن شهر مشهد هستید و می خواهید از این شهر به هر کجای ایران از جمله استان آذربایجان غربی و شهرستان پیرانشهر نقل مکان نمایید و یا کالای اداری تجاری و تولیدات خود مبلمان و غیره را جابجایی نمایید باربری مشهد ارزانترین نرخنامه کرایه قیمت و تعرفه را به شما عزیزان معرفی می نماید.

باربری مشهد به پیرانشهر با نام تجاری نتسان حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود این شرکت حمل و نقل شهری و بین شهری توانسته است در این یک دهه فعالیت کارهای بسیار مهمی را به سرانجام برساند که از آن جمله میتواند با کاهش 70% نرخنامه تعرفه کرایه اشاره نمود و همچنین اکنون یکی از مجهزترین ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری به دلیل داشتن تنوع بسیار گسترده از انواع خودروهای حمل بار می باشد.

وجود انواع خودروهای سبک و سنگین نیسان پیکان وانت خاور مسقف خاور روباز کامیون کامیونت تریلی و ده چرخ باعث شده است که نیاز همشهریان عزیز به هرنوع خودرو در هر ظرفیتی برآورده شود که این مسئله باعث شده است که باربری مشهد به پیرانشهر استان آذربایجان غربی بسیار مورد توجه و محبوبیت قرار گیرد.

کارگران رانندگان و بارچین ها در هر باربری بسیار مهم می باشند از همین جهت باربری مشهد به پیرانشهر استان آذربایجان غربی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند مطمئن ترین و با تجربه ترین افراد را برای مسئولیت های مختلف انتخاب نماید اکنون ما اکیپ هایی از بهترین رانندگان و بارچین ها و کارگران را در اختیار داریم که بیش از 10 سال سابقه در حوزه حمل و نقل شهری و بین شهری دارند. ما اعتقاد داریم بهترین و آسوده خاطرترین اثاث کشی و یا حمل بار زمانی محقق می باشد که کارگران متخصص کالا ها و محصولات را در ماشین بچینند که این کار مهم را موسسه نتسان به جهت داشتن کارگران متخصص به خوبی انجام می دهند.

از جمله نقاط قوت باربری مشهد به پیرانشهر استان آذربایجان غربی حضور غیر متمرکز در تمام خیابان ها بلوارها و میادین شهر مشهد می باشد به طور که تقریبا تمام مناطق و محلات مشهد و حومه را پوشش داده است و در هر ساعت از شبانه روز که با این شرکت تماس برقرار نمایید در کمتر از ده دقیقه در محل بارگیری حضور خواهند یافت.

پیرانشهر شهری است که در غرب کشور ایران و منتهی‌الیه جنوب‌غربی استان آذربایجان غربی واقع شده است. شهر پیرانشهر به لحاظ مختصات فرهنگی و بخش‌بندی منطقه کُردنشین (منطقه کُردستان) در زمره شهرهای مُکریان به حساب آورده می‌شود. شهر پیرانشهر با وسعت قرین ۸۴۴/۴ هکتار در مختصات ۴۵ درجه و ۸ دقیقه طول شرقی و ۳۶ درجه و ۴۱ دقیقه عرض شمالی قرار دارد. همچنین بر دشتی گسترده شده‌است که ۱۴۳۰ تا ۱۴۶۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. شهر پیرانشهر با فاصله زمینی ۱۱۰ کیلومتری (هزارگزی) از مرکز استان (ارومیه)، از غرب و جنوب غربی به کوهستان‌های مرتفع ختم می‌گردد. به استثنای این عوارض ارتفاعی، سایر جهات شهر با دشت‌های کم‌عارضه و مسطح ارتباط دارد.

ما رضایتمندی مشتری را در دو جمله خلاصه می نماییم : 1- باربری باید بتواند رضایت مشتری را از نظر قیمت سرویس دهی جلب نماید که باربری مشهد با افتخار اعلام می نماید که هم اکنون ارزانترین باربری در ایران می باشد و کافیست در جستجوهای اینترنتی دنبال ارزانترین باربری باشید تا متوجه حضور فعال ما شوید. 2- باید بتواند کیفیت سرویس دهی را بالا ببرد که این موضوع با توجه به اکیپ های آماده و تنوع ماشین های باربری مشهد کاملا واضح می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book