خانه باربری مشهد به مراغه، مرند و اهر حمل اثاثیه ارزان و مطمئن خاور نیسان
2020-01-05 17:22


باربری مشهد به مراغه، مرند و اهر حمل اثاثیه ارزان و مطمئن خاور نیسان
دسته بندی: باربری | در: 1398-9-17


باربری مشهد به مراغه، مرند و اهر و تبریز با نام تجاری نتسان آماده حمل بار و اثاثیه به تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی می باشد همراه با تخفیفات ویژه با صدها اکیپ آماده سرویس دهی خاور– تریلی- کامیون-کامیونت- نیسان

در این مطلب اعلام می نماییم که باربری مشهد با نام تجاری نتسان اعلام آمادگی می نماید که با شرایط و تخفیفات بسیار ویژه هرگونه کالای صنعتی و منزل و اداری شما همشهریان عزیز را از شهر مشهد به تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی از جمله مراغه، مرند و اهر و تبریز حمل و جابجا می نماید.

باربری نتسان با توجه به جایگاه و محبوبیت بسیار بالایی که در بین هموطنان عزیز دارد قادر می باشد هرنوع بار را در اسرع وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روزی تا 70% تخفیف از مشهد به کلیه شهرهای استان آذربایجان شرقی ارسال نمایید.

تنوع بسیار زیاد از انواع ماشین های حمل بار و اثاثیه و خرده بار باعث شده است که باربری مشهد بتواند رتبه برتر در ارائه خدمات حمل و نقل بار بین شهری و شهری را از آن خود نماید انواع ماشین های سبک مانند نیسان – وانت پیکان – آریسان و ... همچنین ماشین های سنگین و نیمه سنگین از جمله خاور مسقف – خاور روباز – خاور پهلو بازشو – کامیونت – کامیون – ده چرخ و تریلی نیز باعث رضایتمندی بیشتر همشهریانمان در شهر مشهد شده است.

لازم به یادآوری می باشد که باربری نتسان در حدود یگ دهه قبل به طور همزمان در شهر مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود و از همان تاریخ تاکنون توانسته است به بهترین شکل ممکن و با ارزانترین نرخنامه و کرایه حمل بار به همشهریان عزیز سرویس دهی نماید.

باربری مشهد به مراغه، مرند و اهر و تبریز با کمال احترام بیمه نامه معتبر و بارنامه معتبر برای کالا و اثاثیه شما صادر خواهد نمود . بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه نامه باربری, بیمه ای است که بموجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت میکند متعهد میشود چنانچه در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای احتمالی ، کالای شما از بین برود و یا خسارت ببیند از طریق بیمه گر خسارت شما جبران شود .

باربری مشهد به مراغه، مرند و اهر و تبریز هرگونه انتظار شما از یک باربری را قطعا برآورده خواهد نمود هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و سرعت عمل و دقت. بنابراین با اطمینان خاطر به شما خواننده گرامی  میگویم ما بهترین شرایط سرویس دهی را از شهر مشهد به استان آذربایجان شرقی فراهم نموده ایم پس بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه بار و اثاثیه خود را در مشهد به ما بسپارید و در هر شهری از استان آذربایجان شرقی از ما تحویل بگیرید.

هدف ما در باربری نتسان همکاری مستمر و پیگیر با شما مشتری عزیز میباشد تا شما ما را به دیگران نیز معرفی نمایید . باربری نتسان حمل انواع کالای شما را از مبدا تهران و مشهد به تمام نقاط ایران با قیمتی فوق العاده با بیمه و بارنامه معتبر توسط رانندگان مجرب و با استفاده از ناوگان به روز و آماده به کار حمل و جابجا خواهند نمود.

گروه باربری نتسان بسته به نوع اثاثیه منزلی که شما قصد جابه جایی آن را دارید انواع خاور– تریلی- کامیون-کامیونت نیسان و ... را برای بارگیری به محل شما میفرستد تا هم از جهت بارنامه و بیمه شدن کالایتان اطمینان داشته باشید و هم ماشینی مناسب و مقرون به صرفه بارتان را به مقصد برساند .

از طرفی باربری مشهد و تهران اعلام آمادگی می نماید در جهت حمل بارهای حساس الکترونیک و پزشکی چرا که تخصص بسیار ویژه و خاص در این مورد نیز دارد بنابراین اگر تصمیم به ارسال اینگونه لوازم حساس به مراغه، مرند و اهر و تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی را دارید گروه باربری نتسان بهترین گزینه می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book