خانه حمل ارزان و مطمئن باربری مشهد به شاهرود، دامغان و گرمسار
2020-02-09 21:26


حمل ارزان و مطمئن باربری مشهد به شاهرود، دامغان و گرمسار
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-19


باربری مشهد قطعا ارزانترین باربری حال حاضر ایران می باشد از مشهد با کمترین قیمت و تعرفه به تمام ایران از جمله استان سمنان و شهرهای سمنان شاهرود دامغان گرمسارمهدی‌شهر ایوانکی شهمیرزاد سرخه بسطام آرادان مجن کلاته خیج درجزین دیباج کلاته میامی رودیان امیریه بیارجمند کهن‌آباد تا 70% تخفیف و زیر قیمت تمام باربری های ایران

اگر میخواهید ارزان و مطمئن بار- اثاثیه منزل - اثاثیه اداری - خرده بار - کالاهای صنعتی - پزشکی و یا تولیدات کارخانجات خود را از مشهد به استان سمنان حمل و ارسال نمایید قطعا باربری مشهد کمترین و پایین ترین نرخنامه و تعرفه کرایه را به شما پیشنهاد می دهد. از مشهد به تمام شهرهای کوچک و بزرگ استان سمان از جمله شهرهای زیر صورت می گیرد:

حمل بار و اثاثیه از مشهد به سمنان با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف - حمل بار و اثاثیه از مشهد به شاهرود با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف - حمل بار و اثاثیه از مشهد به دامغان با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف- حمل بار و اثاثیه از مشهد به گرمسار با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف- حمل بار و اثاثیه از مشهد به مهدی‌شهر با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف- حمل بار و اثاثیه از مشهد به ایوانکی با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف- حمل بار و اثاثیه از مشهد به شهمیرزاد با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف- حمل بار و اثاثیه از مشهد به سرخه با انواع ماشین نیسان خاور کامیون تریلی ده چرخ تا 70% تخفیف و تمامی شهرهای استان سمنان با تخفیف بسیار ویژه در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم.

جهت دریافت لیست قیمت لطفا با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان و انتخاب بهترین سرویس هزینه و کرایه حمل به استان سمنان و شهرهای این استان به شما اعلام شود ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که قطعا ارزان ترین نرخنامه را به شما اعلام خواهیم نمود.

در ادامه یک توضیح مختصر در مورد شهرهای مهم مقصد یعنی استان سمنان جهت حمل بار از مشهد داده خواهد شد تا شاید کمکی به شما هشمهری عزیز نماید تا با برنامه ریزی بهتر و شناخت بیشتر از شرایط جوی و آب و هوایی به شهرهای این استان حمل بار و اثاثیه نمایید.

حمل بار از مشهد به سمنان : سمنان، یکی از شهرهای ایران، مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است. این شهر، در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر، در فاصله ۲۱۶ کیلومتری تهران و در راه تهران به خراسان، در مسیر جاده ۴۴ قرار گرفته‌است.

حمل بار از مشهد به شاهرود: شاهرود یکی از شهرهای استان سمنان و یکی از شهرهای ایران بوده و مرکز شهرستان شاهرود است. شاهرود در حد فاصل دو نوع آب و هوای مرطوب و پرباران در شمال و آب و هوای کویری در جنوب جای گرفته که آب و هوایی معتدل و مطلوب برای این شهر فراهم کرده‌ است. شاهرود در حد فاصل شهرهای دامغان در غرب، سبزوار و بردسکن در شرق و گرگان در شمال بوده و تقریباً در میانه راه تهران-مشهد می‌باشد به طوریکه فاصله آن از تهران۴۱۲ کیلومتر و از مشهد ۵۱۰ کیلومتر است. بر اساس نتایج سرشماری سال ۱۳۹۵جمعیت شهرستان شاهرود ۶۱۸٬۴۷۴ نفر بوده‌است. شاهرود پرجمعیت‌ترین شهرستان استان محسوب می‌شود و از معدود شهرستان هایی است که با وجود جمعیت بیشتر، مرکز استان نیست.

حمل بار از مشهد به دامغان: دامغان شهری باستانی است که در حدود ۳۴۰ کیلومتری شمال شرق تهران در استان سمنان واقع شده‌است. این شهر کهن‌ترین و باستانی‌ترین شهر پارتی ایران است که در مسیر رودخانهٔ چشمه علی شکل گرفته و در دورهٔ شاهنشاهی اشکانی اولین پایتخت اشکانیان در ایران بود. نام قدیم آن ده مغان و صد دروازه بوده‌است و دارای آثار باستانی فراوانی از جمله تاریخانه می‌باشد. شهر دامغان در مسیر جاده ۴۴ قرار گرفته‌است.

حمل بار از مشهد به گرمسار: گَرمسار یکی از شهرهای استان سمنان و مرکز شهرستان گرمسار است. در قدیم به آن خوار می‌گفتند که یکی از ایالات ملک ری بوده‌است. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۳۹٬۵۲۳ نفر بوده‌است.

حمل بار از مشهد به مهدی‌شهر: این شهر در ۱۵ کیلومتری شمال شهر سمنان واقع شده‌است و از سمت شمال با شهمیرزاد از سمت غرب با سرخه و فیروزکوه و از سمت شرق با دامغان ارتباط دارد.

حمل بار از مشهد به ایوانکی: ایوانکی یکی از شهرهای استان سمنان ایران است. این شهر در ۵۵ کیلومتری خاور تهران قرار دارد. جمعیت این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، ۱۲٫۴۶۲ نفر است.

حمل بار از مشهد به شهمیرزاد: شهمیرزاد شهری در شمال استان سمنان است. این شهر در شهرستان مهدی شهر واقع شده‌است و از نظر گردشگری، تاریخی و کشاورزی دارای اهمیت می‌باشد.

حمل بار از مشهد به سرخه: شهر سرخه در ۱۷۰ کیلومتری شرق شهر تهران قرار دارد و با شهرستان‌های سمنان از شرق و آرادان از غرب و فیروزکوه از شمال و مهدیشهر از شمال شرقی و استان اصفهان از جنوب همسایه است و مرکز شهرستان سرخه شهر سرخه می‌باشد. جمعیت فعلی شهرستان ۲۴۵۲۴ نفر می‌باشد.

باربری مشهد با نام تجاری نتسان با داشتن صدها اکیپ آماده با افتخار منتظر تماس شما هشمهریان عزیز می باشد.

مطالب مرتبط


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book