خانه باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
2022-11-20 21:38


باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1401-8-29


باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به سرعین - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به سرعین - باربری مشهد سرعین وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع سرعین مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به سرعین - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به سرعین - باربری مشهد سرعین   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به سرعین را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

در صنعت حمل و نقل با انواع كاميون باربري سروكار داريم كه هر كدام از آن ها داراي كاربرد منحصر به فردي هستند. كاميون ها جزو وسايل باربري هستند كه داراي مدل ها و تنوع زيادي هستند. به همين دليل در اين مطلب به بررسي انواع كاميون باربري و شركت حمل و نقل بين شهري  و بيان خصوصيات آن ها مي پردازيم.
انواع كاميون باربري داراي چه ويژگي هايي هستند ؟ كاميون هاي جزو ماشين هايي هستند كه براي حمل بار از آن ها استفاده مي شود. بارهايي با وزن هاي مختلف بايد توسط انواع متفاوتي از كاميون حمل شوند زيرا هر كدام از آن ها داراي ظرفيت و گنجايش خاصي هستند . جالب است بدانيد كه انواع كاميون باربري در كشور ايران قابل استفاده است كه برخي از آن ها مناسب براي باربري درون شهري و برخي ديگر مناسب براي  باربري بين شهري مي باشد. از نوع خاصي از كاميون نيز مي توان به عنوان ماشين آتش نشاني استفاده كرد.
كاميون ها بر اساس فاكتورهايي همچون محور ، ظرفيت ، نوع چرخ ها ، روش تخليه بار و … تقسيم بندي مي شوند كه قطعا در پايان اين مطلب اطلاعات شما در اين باره افزايش پيدا خواهد كرد. پس با ما همراه باشيد.
انواع كاميون باربري | تقسيم بندي بر اساس ظرفيت و محور 
1) خاور: خاور نام ديگر كاميونت است. خاور جزو ماشين هايي محسوب مي شود كه قابليت تردد درون شهري را دارند. حداكثر ميزان باري كه توسط آن ها جابجا مي شود ۳ تن است. ابعاد خاور از كاميون كوچك تر و از وانت بزرگ تر است. تعداد محور اين نوع از ماشين باربري ۲ عدد و داراي ۶ چرخ مي باشد. خاور در نوع ديگري به نام ” خاور اتاق بزرگ ” نيز وجود دارد كه با وجود ۲ محور و ۶ چرخ توانايي حمل بار به ميزان ۱۰ تن را دارد.
2) كاميون : كاميون ها داراي دو نوع جفت و تك هستند كه هر كدام از آن ها داراي ابعاد مشخص و ظرفيت معيني هستند. كاميون هاي تك اغلب در خارج از شهر تردد مي كنند زيرا ابعاد بزرگي دارند و باربري درون شهري مي تواند براي ماشين هاي سواري يا عابرين پياده خطر آفرين باشد. كاميون هاي جفت محور ابعاد بزرگ تري نسبت به كاميون ها تك دارند كه داراي ۳ محور و ۱۰ چرخ مي باشد و قابليت حمل بار تا ۱۰ تن را دارند.
3) 18 چرخ: تريلي ها نوع ديگري از كاميون باربري محسوب مي شوند كه نمونه هاي مختلفي دارند. يكي از مشهورترين آن ها ۱۸ چرخ است  كه ساختاري دو قسمتي دارند. ۱۸ چرخ داراي بخشي براي بارگيري است كه توسط يك مفصل به سر تريلي وصل مي شود. اگر قصد حمل و نقل بارهايي بسيار سنگين و حجيم داريد تريلي هاي ۱۸ چرخ گزينه مناسبي براي شما به حساب مي آيند.
4) كمرشكن : كمرشكن يكي از انواع تريلي محسوب مي شود اما ساختار قوي تري نسبت به آن دارد. معمولا از اين ماشين در صنعت راه سازي و ماشين آلات مربوط به آن استفاده مي شود. سيستم داخلي و خارجي كمرشكن موجب مي شود تا گزينه مناسبي براي حمل و نقل نباشد اما زير مجموعه اين نوع از ماشين ها حساب مي شود.
5) كاميون 911: 911 يكي از انواع كاميون باربري است كه اگر بخواهيم آن را با ماشين هاي ديگر قياس كنيم بايد بگوييم كه بين خاور و كاميون هاي تك قرار مي گيرد و برخي از ويژگي هاي آن ها را نيز دارد . اغلب راننده ها و شركت هاي باربري از ۹۱۱ استفاده مي كنند زيرا كارآيي خوبي دارد و در مسافت هاي طولاني دوام مي آورد.
خيلي از افراد هنگام انتخاب ماشين مناسب براي باربري نگران قيمت آن هستند و يا براي آشنايي با انواع كاميون باربري ميخواهند اطلاعات كامل و دقيقي را در كمترين زمان و به آساني در اختيار داشته باشند. اگر شما هم به اين امكانات احتياج داريد ميتوانيد با كارشناسان ما در مجموعه باربري مشهد تماس بگيريد و در هر  زمان و مكاني اطلاعاتي كه ميخواهيد را كسب كنيد.

باربری مشهد به سرعین در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به سرعین - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به سرعین - باربری مشهد سرعین   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book