خانه باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
2023-01-23 22:59


باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1401-11-3


باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به خورموج - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به خورموج - باربری مشهد خورموج وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع خورموج مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به خورموج - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به خورموج - باربری مشهد خورموج   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به خورموج را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

براي حمل بار با خاور بايد به برخي از موارد به درستي دقت نماييد زيرا اين باعث ميشود كه شما براي انتخاب يك شركت حمل و نقل مطمئن به درستي عمل نماييد. براي حمل بار با خاور بايد بدانيد كه چه نوع باري را داريد و بايد بتوانيد تشخيص دهيد كه آيا ابعاد و طول و عرض آن با خاور ها خوانايي دارد و يا خير. اگر قصد حمل بار با خاور را از مشهد به شهرستان هاي ديگر داريد ميتوانيد با شركت باربري مشهد در ارتباط باشيد
خاور باربري و خود  كلمه خاور مثل خيلي از كلمه هاي فارسي معني هاي زيادي دارد.بعضي از معني ها عام و بعضي معني ها خاص هستند . اما به چه دليل به كاميون هاي كوچك كاميونت  مي گويند؟ جواب اين سوال خيلي جالب و ساده مي باشد, به خاطر شركتي كه اولين بار اين ماشين ها را توليد كرد .
گروه صنعتي خاور يكي از زير مجموعه‌ هاي شركت ايران خودرو ديزل يكي از شركت‌هاي توليد كننده خودروي سنگين در كشورمان است و گروه صنعتي خاور شركتي بوده كه در زمينه توليد كاميون در ايران فعاليت داشته است و به علت زياد بودن توليد و كيفيت كاميون‌هاي اين شركت، بيش تر از چهل سال است كه تعداد فراواني از اشخاص به كاميون، خاور مي‌گويند .
معني خاور چيست؟ خاور داراي معني هاي گوناگوني دارد ولي در عصر جديد استفاده از خاور بدون پسوند يا پيشوندي بيشتر به عنوان كاميون حمل بار استفاده شده و بعلاوه دنياي حقيقي اين معني خاور در دنياي مجازي يا همان اينترنت دركنار كلمه هايي مثل خاورميانه يا خاوردور خيلي رايج مي باشد .
خاور حمل بار وسيله باربري نيمه سنگين به حساب مي آيد و عموما براي حمل اثاثيه منزل از آن استفاده ميشود. در گذشته از خاور مدل ۶۰۸ براي جا به جايي استفاده مي شد كه الان با وجود ماشين هاي نيمه سنگين جديد مثل ايسوزو و خاور هيوندايي خاور هاي قديمي جاي شان را به رقيب هاي جديد داده اند كه از سرعت و كيفيت بهتري نسبت به خاور هاي باري قديمي دارند .
انواع خاور چيست؟ خاورها از نظر نوع و حجم به دسته هاي متفاوت تقسيم مي شوند كه انواع خاور باربري ميتوان به : ايسوزو , خاور ۶۰۸ , خاور كانكسي , خاور كمپرسي , خاور لبه دار , خاور ۵.۵ متري , خاور ۶ متري , خاور ۷ متري اشاره كرد .
حداكثر تناژ بارگيري خاور چقدر است؟ حداكثر وزني كه خاور بارگيري دارد بسته به نوع خاور از ۳ تا ۸ تن متفاوت مي باشد كه اين موضوع بستگي به نوع خاور و نوع بار هم دارد . كلا در صنعت حمل و نقل و اسباب كشي براي جابجايي بار از وسيله متناسب با توجه به وزن بار استفاده ميشود.
در حال حاضر از خاور باري اغلب براي حمل و نقل درون شهري و حمل اثاثيه و باربري اسباب كشي بوسيله ي اتوبار ها استفاده مي شود . شركت هاي پخش عموما از خاور ، خاور ايسوزو و خاور هيوندايي براي امر پخش استفاده مي كنند كه هر يك از آنها بسته به نوع بار خود اتاق متفاوت و مناسب با بار خود استفاده مي كنند.
دلايلي كه سبب بيشتر شدن نرخ كرايه خاور مي شود : اولين دليل شايد مهم ترين دليل در بيشتر شدن كرايه خاور است وآن هم بيشتر شدن قيمت بنزين و فراورده هايي ديگر مثل گازوئيل و غيره است .
شرايط آب و هوا و تغييرات آب وهوايي جز عواملي مي باشد كه اگر نامساعد باشد هزينه بيشتري از مشتري گرفته مي شود مثل  برف يا باران سنگين اگر مشتري طبق قول خود و مطابق قرارداد بسته شده عمل نكرده و محل تخليه بار آماده نباشد. در اين صورت نرخ كرايه خاور بيشتر خواهد شد .
قيمت لوازم يدكي ماشين باربري سبب مي شود كه شركت هاي حمل و نقل براي جبران هزينه هاي سنگين خود نرخ كرايه خاور را بيشتر كنند .

 

باربری مشهد به خورموج در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به خورموج - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به خورموج - باربری مشهد خورموج   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book