خانه باربری مشهد به بجنورد در بهار و تابستان 1402 تخفیف ویژه
2023-04-15 21:17


باربری مشهد به بجنورد در بهار و تابستان 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1402-1-26


باربری به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به منظور حمل و نقل کالا و بار از یک محل به مقصد دیگر، با استفاده از وسایل حمل و نقل مختلف مانند کامیون، کشتی، هواپیما و ... انجام می‌شود. باربری شامل تمام فرآیند‌هایی است که از جمله بسته‌بندی، حمل و نقل، تخلیه و تحویل بار، بیمه‌گذاری، امنیت و انبارداری کالا را در برمی‌گیرد. به طور کلی، باربری به عنوان یک صنعت بسیار حیاتی در اقتصاد هر کشور شناخته می‌شود که به انتقال کالا و بار بین محل‌های مختلف، کمک می‌کند.

باربری به صورت حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات حمل و نقل مختلف، برای انجام کارهای خود، به نیروی انسانی متخصص و کارآزموده نیز نیاز دارد. کارمندان باربری باید با توجه به نوع کالایی که قرار است حمل شود، روش‌های مناسب حمل و نقل را برای آن تهیه کنند. همچنین، این صنعت به دلیل اهمیت اقتصادی و اجتماعی آن، متوجه محدودیت‌های بسیاری نظیر قوانین حمل و نقل، امنیت بار، زمان تحویل و ... است.

باربری در ایران نیز به عنوان یک صنعت مهم شناخته می‌شود که در سطح کشور بسیار گسترده است و تعداد زیادی از شرکت‌ها و باربری‌های کوچک و بزرگ فعالیت دارند. این شرکت‌ها معمولاً خدمات حمل و نقل بار را در سراسر ایران به مشتریان ارائه می‌دهند و از طریق شبکه وسیعی از فروشگاه‌ها و دفاتر نمایندگی، امکان سفارش و ارسال بار به سراسر ایران فراهم می‌کنند.

باربری مشهد به بجنورد در بهار و تابستان 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع بجنورد مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به بجنورد - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به بجنورد - باربری مشهد بجنورد   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به بجنورد در بهار و تابستان 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به بجنورد را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

کامیون باری
کامیون باری در هر دو نوع ۶ چرخ و ۱۰ چرخ از متداول ترین مدلی می باشد که برای حمل و نقل بار استفاده می شود. این کامیون ها معمولا یک جعبه بار ساده دارند که کاملا روباز است و برای حمل بارهایی مثل میوه ها (در مسافت کوتاه)، آهن آلات و مصالح ساختمانی بکار می روند.
کامیون ۱۰ چرخ چیست؟
کامیون ۱۰ چرخی به نوعی از کامیون گفته می‌شود که دارای ۱۰ چرخ هست و ظرفیت بار آن ۱۵ تن است. (یعنی تا ۱۵ تن می‌تواند بار ببرد.) به کامیون ۱۰ چرخ، کامیون جفت و کامیون ۱۵ تن یا طور خلاصه ده چرخ هم گفته می‌شود.
انواع کامیون ۱۰ چرخ
کامیون ۱۰ چرخ در برندهای مختلف مثل بنز، ایسوزو، ولوو و … تولید می‌شود که مشهورترین آن کامیون بنز ۱۰ چرخ است. در یک تقسیم بندی دیگر کامیون ۱۰ چرخ به دو نوع ده چرخ باری و ده چرخ کمپرسی تقسیم می‌شود.
مشخصات بنز ۱۰ چرخ
کامیون بنز ۱۰ چرخ از سال ۱۳۴۰ در ایران تولید می‌شود. کامیون ده چرخ بنز در دو مدل L 2624 و LK 2624 تولید می‌شود.

باربری مشهد به بجنورد در بهار و تابستان 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به بجنورد - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به بجنورد - باربری مشهد بجنورد   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book