خانه باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
2023-01-18 15:56


باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1401-10-28


باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به اَهرَم - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به اَهرَم - باربری مشهد اَهرَم وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع اَهرَم مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به اَهرَم - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به اَهرَم - باربری مشهد اَهرَم   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به اَهرَم را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

شركت خدمات حمل و نقل هاي بار در سه قسم زير به مشتريان خدمات دهي ميكند : تريلي لبه دار، تريلي كفي، تريلي ترانزيت. هريك از اين تريلي ها ويژگي منحصر به خود را داشته و براي كارايي هاي مربوط به خود مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
1) باربري تريلي لبه دار: موارد استفاده از اين نوع تريلي براي بارهاي فله اي بوده كه به صورت يكجا از تهران حمل ميگردند. براي مهار بار از جانب برروي تريلي لبه و تيغه هايي تعبيه شده كه كار محافظت بار را انجام ميدهند. حمل ميلگرد ،حمل خاك،حمل پروفيل و… توسط تريلي لبه دار انجام مي‌گيرد.
از آنجا كه تريلي لبه دار نسبت به ديگر نوع هاي كاميون، كمتر ميباشد توصيه ميشود پيش از بارگيري تريلي لبه دار را رزرو نماييد. در نظر داشته باشيد ارتفاع ديواره ها حدود 80 الي 85 سانتي متر براي مهار بار مي‌باشد . بهترين پيشنهاد براي حمل بارهاي پالتي كه امكان ريزش از كناره ها را داند تريلي بغلدار مي‌باشد.
2) باربري تريلي كفي:  ارسال بارهاي سنگين و حجيم نظير كانكس،كانتينر،سيم هاي مفتول بزرگ و….توسط اين نوع تريلي صورت ميگيرد. همچنين از اين نوع تريلي براي جابجايي تيرآهن،پروفيل و ميلگرد استفاده مي‌گردد.
3) تريلي ترانزيت: باتوجه به اينكه تريلي ترانزيت از جمله كاميون هاي اطاق دار براي حفاظت بار در مقابل شرايط نامساعد آب و هوايي ميباشد. شما عزيزان مي‌توانيد در شرايط مختلف از اين تريلي براي حمل و نقل استفاده كنيد.
ابعاد تريلي ترانزيت :
طول : 12 الي 13.60
ارتفاع :2.60 الي 2.70
عرض:2.40
تناژ:22 تن
تغييرات در طول و ارتفاع وابسته به شركت سازنده تريلي و سال ساخت توليد آن مي‌باشد.

باربری مشهد به اَهرَم در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به اَهرَم - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به اَهرَم - باربری مشهد اَهرَم   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book