خانه باربری مشهد به آران و بیدگل در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
2023-04-29 11:51


باربری مشهد به آران و بیدگل در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1401-9-17


باربری یا حمل و نقل بار به معنای حركت كالا یا بسته از یك مبدأ به مقصد است. خدمات باربری شامل جمع آوری بسته، بسته‌بندی، بارگیری، حمل و نقل و تحویل بسته به مقصد مورد نظر می‌شود. باربری‌ها معمولاً انواع مختلف خدمات حمل و نقل بار را ارائه می‌دهند، از جمله حمل و نقل بارهای سنگین و سبك، بار فروشی، حمل و نقل بین شهری و بین المللی، بسته‌بندی، بارنامه‌برداری و تخلیه بار و مواردی از این قبیل. برای انتخاب بهترین باربری برای حمل بسته خود، باید به عواملی مانند امنیت، قیمت، سرعت ارسال، ارائه خدمات پس از فروش

 

باربری‌ها می‌توانند به عنوان ارائه‌دهنده خدمات حمل و نقل بار برای شركت‌های تجاری، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و حتی افراد حقیقی عمل كنند. باربری‌ها معمولاً ارائه دهنده خدمات جانبی نیز هستند، مانند بیمه بار، مشاوره حمل و نقل بار، خدمات گمركی و مشاوره ترافیكی.

به دلیل این كه باربری‌ها از وسایل نقلیه و تجهیزات حمل و نقل مختلف برای انجام كار خود استفاده می‌كنند، هزینه‌های آن‌ها ممكن است متفاوت باشد. برای این كه هزینه‌ها را كاهش داده و بهترین خدمات حمل و نقل بار را دریافت كنید، بهترین راه انتخاب باربری با بررسی و مقایسه قیمت‌ها، تجربه كاربران و خدمات ارائه شده است.

باربری مشهد به آران و بیدگل در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع آران و بیدگل مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به آران و بیدگل - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به آران و بیدگل - باربری مشهد آران و بیدگل   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به آران و بیدگل در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به آران و بیدگل را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

انواع خاور از نظر شرکت تولید کننده
خاور به دسته‌ای از کامیون و کامیونت‌های باربری گفته می‌شود که از شرکت بنز گرفته تا هیوندا را در بر می‌گیرد ولی معروفترین خاور در ایران خاور بنز یا بنز خاور است که توسط شرکت بنز تولید شده است. خاور از نظر شرکت تولید کننده به شرکت های زیر تقسیم می شود.
۱- شرکت های آلمانی (مرسدس بنز)
۲- شرکت های ژاپنی ( ایسوزو )
۲- شرکت های کره ای (هیوندا)
۴- شرکت های چینی (فوتون، فاو و بادسان)
۴- شرکت های ایرانی (آذرخش)
خاور دماغ دار و خاور بی دماغ
خاور به دو نوع دماغ دار و بی دماغ (cab over) تقسیم می‌شود. به خاور دماغ دار، کامیون بنز یا مایلر گفته می‌شود. کامیون ۹۱۱ یا خاور ۹۱۱، خاور ۱۱۱۳ از نوع خاورهای دماغ دار هست. به خاور بی دماغ کامیونت گفته می‌شود. خاور ۶۰۸،  خاور ۶۱۲، خاور ۸۰۸، خاور ۸۱۳ و خاور ۹۱۳، خاور ۱۰۱۳ از این نوع خاورهای بی دماغ یا کامیونت هستند.
همچنین بین انواع خاور بنز، خاور ۱۳۱۳، خاور ۱۵۱۳، خاور ۱۹۲۴، خاور ۱۹۲۱ و خاور ۲۶۲۴ هم موجود است.
معنی عدد مقابل خاور: بنز ۶۰۸ هشتاد اسب قدرت دارد عدد ۶ بیانگر تحمل تناژ شاسی که ۶ تن است و عدد ۸ بیانگر قدرت موتور که باید در ۱۰ ضرب بشه که می‌شود ۸۰. همه کامیون‌های بنز همین‌طور هستند. یا از نظر یک راننده دیگر معنای ۶۰۸: “۶ که می‌شود تناژ و ۰۸ هم می‌شود ۸۰ اسب بخار. خاور ۸۰۸ هم کلاْ ۸ تن است و ۴۲۰۰ تن وزن خودش. بعضی‌ها ۴ تا ۵ تن بار میزنند.”
قدرت موتور خاور: قدرت خاور ۸۰۸ و ۶۰۸ هردو ۸۰ اسب بخار است. و قدرت ۱۱۰ اسب بخار مربوط به کامیون بنز ۹۱۱. خاورهای تولیدی ایران در سالهای آخر تغییراتی را به منظور ارتقا داشت که قدرت آن به ۱۱۰ اسب بخار رسیده است. خاور ۶۱۲ شش تن با ۱۲۰ اسب بخار قدرت دارد.
یکی از عیب‌‌های خاور این است که آهسته می‌رود و برای حمل داخل شهری مناسب‌تر است
فرق خاور با کامیون های جدید چینی از نظر یک راننده: “کامیون خاور نسبت به کامیونت های چینی خیلی بهتر است و خرج آن یک چهارم مشابه چینی هم نیست. کامیون‌‌های چینی فقط یه کولر دارند که مردم گول کولرشان را می‌خورند. بعضی می‌گویند خر بخر خاور نخر و بعضی می‌گویند: خاور محشر است. بنز خاور یعنی قلک. اصلا ستاره بنز که اومد رو ماشین یعنی قلک. یعنی خرج خاور بسیار کم است.”
فرق خاور ۶۰۸ و ۸۰۸
در مورد تفاوت خاور ۶۰۸ و ۸۰۸ می‌توان گفت خاور ۸۰۸ با ۶۰۸ تفاوت آنچنانی ندارد جز در قدرت موتور و ظاهر. طول خاور ۸۰۸ ۶ متری هست و خاور ۶۰۸، ۵ تا ۵ و نیم متری. (منبع)
خاور ۸۱۳
از انواع دیگر خاور بنز، خاور ۸۱۳ است. خاور ۸۱۳ قدیمی‌ترین مدل‌های خاور در ایران است که از ۶۰۸ و ۸۰۸ هم سابقه بیشتری دارد. از نظر مشخصات فنی قدرت خاور ۸۱۳ حدود ۱۳۰ اسب بخار است که البته نسبت به دیگر مدل‌ها قوی‌تر عمل می‌کند. (منبع)
“خاور ۶۰۸ و ۸۰۸ کم خرج هستند و ارزان قیمت. بار هم زیاد به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. ولی خب در سربالایی سرعت و کشش آن‌ها خیلی کم است. در کفی هم بیشتر از ۸۰ کیلومتر در ساعت سرعت نمی‌روند. مگر اینکه گیربکس مینی بوس روی آن‌ها انداخته شود. شتابشان کم است. بنز ۹۱۱ یه ذره نسبت به خاورها در سربالایی بهتر است. و در کفی هم ۸۵ تا ۹۰ تا می‌رود.
وزن خاور خالی حدودا ۳۸۰۰ کیلو و خاور ۹۱۱ حدود ۴۵۰۰ کیلو هست. ولی خاور ۸۱۳ هم در سربالایی و هم در کفی از خاور یا کامیون ۹۱۱ هم بهتر است. چون شش سیلندر است و قدرت موتورش ۱۳۰ اسب بخار است که از ۹۱۱ با ۱۱۰ اسب بخار و خاور ۶۰۸ و ۸۰۸ با ۸۰ اسب بخار قویتر است. این خاورها در کفی میتونند همپای اتوبوس بنز ۳۰۲ حرکت کنند
خاور ۶۱۲
همانطور که از مشخصات کد این ماشین می‌توان فهمید با کامیونتی سر و کار داریم که قدرت موتور آن از خاور معمولی بیشتر و وزن آن کمتر است. یعنی ۱۲۰ اسب بخار و وزن کامیون با بار باید ۶ تن باشد که تقریبا وزن خود کامیون ۳ تن هست. یعنی می‌توان ۳ تن بار زد بر خلاف خاور معمولی که بار مجازش ۴ تن هست. بخاطر وزن کمتر و قدرت موتور بیشتر و گیربکس کمی متفاوت با خاور معمولی این کامیونت سرعت بالاتری دارد و از خاور معمولی نرمتر است. استهلاک آن از ایسوزو کمتر ولی بازار خرید و فروش آن از خاور معمولی بدتر و به طبع آن قطعات یدکی آن کمی متفاوت تر و کمیاب تر است. اگه هدف شما بردن بار بیشتر و زمان برای تان مهم نیست و به فکر آینده فروش کامیون خودت در زمان سریع هستی خاور معمولی بخرید نه اگه برایتان سواری نرمتر و سرعت مهمتر است و نه بار زیاد، خریدن کامیون خاور ۶۱۲ بهتر است.
در کامیون خاور ۶۱۲ از همان موتور خاور معمولی استفاده شده و فقط سعی شده با سبک تر کردن بدنه و گذاشتن توربو شارژر و تغییرات جزئی در گیربکس قدرت و سرعت را افزایش داد. و این کامیون حدود ۸۰۰ کیلو از خاور معمولی سبکتر است. و حدود ۳ تن وزن دارد و ۱۲۰ اسب بخار و سه تن بار مجاز می‌تواند جابجا کند.  بازار خرید و فروش آن از خاور معمولی ضعیف تر ولی سرعتش بیشتر و نرمتر است. استهلاک آن از ایسوزو کمتر و با وجود افزایش قدرت در سربالایی از خاور معمولی کمی بهتر است ولی باز مثل کامیونت‌های جدید ایسوزو نمیتواند عمل کند. ظاهر آن از خاور معمولی بهتر ولی چرخ‌هایش کمی کوچکتر است. بخاطر ارتفاع کمتر کابین آیرودینامیکش بهتر است و بخاطر کمی قوس جلوی کابین از خاور بهتر باد را می‌شکاند ولی برخی قطعات یدکی مثل چراغها و زه سپر و… ممکن است سخت تر گیر بیاد.
خدمات خاور
خاور از نظر خدماتی که ارائه می‌کند به انواع زیر تقسیم می‌شود: (این جدول از کامنت کاربران در سایت تهیه شده است)  خاور روباز یا خاور اتاق دار چوبی برای حمل تره بار و یا دستگاه ها و ابزار و لوازم صنعتی و… ، خاور بغل بازشو برای جابجایی کالاهایی که بالیفتراک از بغل بارگیری می شوند، کامیون خاور مسقف جهت حمل اثاثیه منزل و مبلمان و خاور یخچالدار را برای حمل کالاهای سردخانه ای و فاسدشدنی مناسب است.

باربری مشهد به آران و بیدگل در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به آران و بیدگل - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به آران و بیدگل - باربری مشهد آران و بیدگل   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 

مطالب مرتبط


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book